MÖBLER / Skåp & hyllor / Chiffonjé 10267058
nr 1026 7058
Chiffonjé
1800-tal, längd: 95 cm, djup: 50 cm, höjd: 132 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 mars 2016
kl 19:02:42
20/3 14:17:02